Dijital Tarım Pazarı (Ditap) – Alıcılar İçin Doğrudan Satış

Dijital Tarım Pazarı (Ditap) sisteminde bulunan “Doğrudan Satış” modülünü alıcıların nasıl kullanabileceğini detaylı bir şekilde sizinle paylaşacağız. Doğrudan Satış modülü, satıcıların ellerinde satışa hazır olan ürünleri listelediği ve alıcıların satıcılar ile iletişim kurup bu ürünleri satın alabilmesini sağlayan son derece faydalı bir modüldür.Bu modüle erişmek için Dijital Tarım Pazarı (Ditap) sistemine giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan “Doğrudan Satış” yazan yere tıklayın. Hemen alt tarafında “Satıştaki Ürünler” yazan yeni bir seçenek çıkacaktır.

Dijital Tarım Pazarı (Ditap) - Alıcılar İçin Doğrudan Satış

Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz yere tıkladıktan sonra doğrudan satışı açılan ürünlerin listelendiği sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada İlan No, Tür, Şehir,Fiyat Aralığı ve İlan Tarihi gibi farklı parametrelere göre arama yapabilirsiniz. Arama sonucunda karşınıza çıkan sonuçları pahalıdan ucuza, ucuzdan pahalıya, en yeni ilandan en eski ilana ve en eski ilandan en yeni ilana gibi farklı şekillerde sıralayabilirsiniz. Bu sayfada ayrıca daha sonra sitemizde anlatacağımız arazi kiralama sayfasına ulaşmak için “Kiralık Araziler” butonu da bulunmaktadır.

Dijital Tarım Pazarı (Ditap) - Alıcılar İçin Doğrudan Satış

Yaptığınız arama sonucunda ilginizi çeken bir ilana tıkladıktan sonra karşınıza satışa çıkartılan ürünle ilgili detaylı bilgilerin olduğu ve satıcıyla iletişim kurmanız için iletişim bilgilerinin bulunduğu bir ekran gelecektir. Dilerseniz iletişim numarasından telefon üzerinden görüşebilirseniz veya sayfanın sağ üstünde bulunan “Satıcıya Mesaj Gönder” butonuna tıklayarak Dijital Tarım Pazarı (Ditap) üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Dijital Tarım Pazarı (Ditap) - Alıcılar İçin Doğrudan Satış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir